lt
Klientų aptarnavimo
linija telefonu
Lietuvoje
+370 613 904 82

Naudinga

2017-06-22
Dėl didžiulės paklausos „Banner“ AGM (Absorbent Glass Mat – absorbcinių baterijų) ir EFB (Enhanced Flooded Battery – pagerintų rūgštinių baterijų) baterijų serijoms, šios didelį potencialą turinčios baterijos jau sudarė trečdalį visų pardavimo apimčių. Andreas Bawart‘as: „Tokiu būdu, „Banner“ įneša svarų indėlį į CO2 emisijos ir degalų suvartojimo mažinimą moderniose transporto priemonėse. Be to, mūsų baterijos yra visiškai perdirbamos, kas aiškiai parodo, jog mes aktyviai praktikuojame tvarumą nuo produkto kūrimo iki jo perdirbimo“.
Plačiau
2017-06-05
TOBIS komanda kartu su 3M,  skelbia birželio mėnesį Cubitron™ II technologijos ir Cubitron™ II produktų mėnesiu kėbulų remonto įmonėms. Tai – specialūs pasiūlymai Jums, galimybė išbandyti produktus bei juos įsigyti ypatingomis sąlygomis. Ar žinote, kad: Su Cubitron™ II technologija abrazyvai šlifuoja greičiau, efektyviau bei  tarnauja ilgiau. Cubitron™ II abrazyvinis mineralas - tai patentuoti, tikslios formos keraminiai abrazyviniai grūdeliai, naudojami daugiaskylių šlifavimo lakštų ir diskelių gamyboje, Su Cubitron™ II - dėl unikaliai išdėstytų skylučių garantuojamas efektyvus dulkių nusiurbimas, todėl Jūsų darbo vieta švaresnė ir saugesnė.
Plačiau
2017-05-15
2017 metų gegužės mėnesio 11 d. Kauno technikos kolegijoje įvyko Transporto ir mechanikos inžinerijos krypčių studijų programos departamento organizuojamas respublikinis studentų konkursas Juozo Algimanto Valatkos pereinamajai taurei laimėti „GERIAUSIAS JAUNASIS AUTOMOBILININKAS 2017“. 1 vietą ir Juozo Algimanto Valatkos pereinamąją taurę laimėjo Kauno technikos kolegijos komanda, 2 vietą – Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos komanda, o 3 vietą – Vilniaus Gedimino technikos universiteto komanda. Tobis komanda džiaugiasi prisidėdama prie šio konkurso dovanomis ir nuoširdžiai sveikina nugalėtojus.
Plačiau
2017-04-18
2017.04.30 Latvijoje vyks pirmasis Baltijos šalių automobilių kroso čempionato etapas. Renginys vyks 8 klasėse - bagiai (3 klasės) ir automobilių (5 klasės). Kartu su Banner, WD40, Rema TipTop, Turtle Wax, Wynn's, Areon džiaugiamės remdami automobilių kroso sportą.
Plačiau
2017-04-07
Jeigu tikėsite ankstesnių kartų žmonėmis, anksčiau viskas buvo geriau. Tai labai retai atspindi norą atsinaujinti! Tačiau kartais būna, kad visi pagalvojame apie „tas senas geras dieneles“, kai viskas buvo lengviau, paprasčiau ir aiškiau. Pavyzdys: ATF (angl. automatic transmission fluid – automatinės transmisijos skystis) produktų kūrimas. Nauji reikalavimai, naujos sudėtys ir naujos specifikacijos atsiranda stebinančiu greičiu ir reguliarumu. Situaciją pasunkina ir tai, kad reikalavimai yra tokie skirtingi, kad jų neįmanoma suderinti viename universaliame produkte. Todėl ATF skysčių rinka tampa vis sudėtingesnė ir sudėtingesnė, su vis didėjančiu skirtingų ir specializuotų produktų skaičiumi.
Plačiau
2017-04-06
Balandžio 6 d. KTK vyko Transporto ir mechanikos inžinerijos organizuojamas konkursas „GERIAUSIAS KTK JAUNASIS AUTOMOBILININKAS 2017“, kuriame dalyvavo Automobilių techninio eksploatavimo specialybės 1-o ir 2-o kurso studentai. Studentai savo jėgas galėjo išbandyti rungtyse „Automobilių sandara ir teorija“, „Automobilių eksploatacija“, „Automobilių saugus eismas ir KET“ bei „Automobilių komponentai“. Tobis komanda džiaugiasi prisidėdama prie šio konkurso dovanomis ir nuoširdžiai sveikina nugalėtojus.
Plačiau
2017-02-25
TOBIS kartu su Klaipėdos paslaugų ir verslo mokykla (KLPVM) vykdė konkursą "JAUNASIS AUTOMOBILIŲ KĖBULŲ REMONTININKAS 2017". Visi ambicingi Lietuvos mokyklų studentai šiandien turi galimybę pasitikrinti savo teorines žinias bei parodyti įgūdžius atliekdami praktines užduotis. Praėjusią savaitę Klaipėdos paslaugų ir verslo mokykloje vyko nacionalinis automobilių kėbulų remontininko profesinio meistriškumo konkursas ,,AUTOMOBILIŲ KĖBULŲ REMONTININKAS 2017“. TOBIS buvo pagrindinis renginio partneris ir prizų steigėjas.
Plačiau
2017-02-13
Vasario 24 dieną TOBIS GRUPĖ kartu su Klaipėdos paslaugų ir verslo mokykla organizuoja JAUNOJO AUTOMOBILIŲ KĖBULŲ REMONTININKO konkursą. Visi ambicingi Lietuvos mokyklų studentai turės galimybę pasitikrinti savo teorines žinias, bei parodyti įgūdžius atliekant praktines užduotis. Užduotims atlikti bus naudojama visus profesionalumo standartus atitinkančios priemonės ir medžiagos. Dalyvių laukia vertingi prizai, o 3 pirmųjų vietų nugalėtojai kartu su savo mokytojais vyks į NOVOL gamyklą Lenkijoje, kur dar labiau pagilins savo žinias ir įgūdžius.
Plačiau
2017-02-02
Automobilio aušinimo, tepimo, kondicionavimo, benzino bei dyzelino sistemų priedai, geriantys automobilio tarnavimo laiką ir mažinantys eksploatacijos sąnaudas. Wynn's - automobilio problemų sprendimų lyderis priedų gamyboje nuo 1939 m.
Plačiau
2016-10-13
Vokietijos automobilių klubo (ADAC) duomenimis, 32 proc. visų automobilių gedimų sukelia išsikrovę ar sugedę akumuliatoriai. Tačiau ADAC pabrėžia, kad kaltas ne pats akumuliatorius, o energijos trūkumas, kai šiuolaikiniams automobiliams pasirenkamas pernelyg mažos talpos akumuliatorius. Akumuliatorių gamintojas „Banner“ išskiria 7 pagrindines priežastis, nulemiančias priešlaikinę akumuliatoriaus iškrovą, ir pataria, kaip vairuotojams išvengti šios problemos.
Plačiau