Praktinis seminaras Klaipėdos paslaugų ir verslo mokykloje: AUTOMOBILIŲ KĖBULŲ DAŽYMO MEDŽIAGOS IR REMONTO TECHNOLOGIJOS
Klientų aptarnavimo linija
telefonu I-V 8:00-17:00:
LT: +370 613 90482
LV: +371 613 03010
EE: +372 519 68000

Praktinis seminaras Klaipėdos paslaugų ir verslo mokykloje: AUTOMOBILIŲ KĖBULŲ DAŽYMO MEDŽIAGOS IR REMONTO TECHNOLOGIJOS

2016-02-15

2016 m. vasario 12 d. Klaipėdos paslaugų ir verslo mokykloje vyko seminaras „Automobilių kėbulų dažymo medžiagos ir remonto technologijos“. Bendrą projektą vykdo Klaipėdos valstybinė kolegija, Klaipėdos paslaugų ir verslo mokykla bei UAB “TOBIS“.

Teorinę seminaro dalį vedė UAB „TOBIS“ atstovas Edvinas Čevpilo, kuris pristato naujausias automobilių kėbulų remonto ir paviršių atstatymo medžiagas bei supažindina su technologiniais procesais ir jų taikymu, naudojant SPECTRAL linijos produktus.

Praktiniai mokymai vyko mokyklos Variklinių transporto priemonių sektorinio praktinio mokymo centre. Juos vedė Klaipėdos paslaugų ir verslo mokyklos profesijos mokytojas Vitalijus Sinkevičius. Mokymų metu  demonstruojama naujausia įranga, reikalinga dažų ir glaistų paruošimui bei naudojama atliekant automobilių kėbulų remonto, kėbulų glaistymo ir dažymo darbus.

Seminare dalyvavo Žemaitijos regiono įmonių (autoservisų) atstovai, Klaipėdos valstybinės kolegijos Transporto inžinerijos katedros, Klaipėdos paslaugų ir verslo mokyklos Automobilininkų skyriaus bei kitų Lietuvos kolegijų dėstytojai, mokytojai, studentai ir mokiniai.

Šaltinis: http://www.klpvm.lt/