Pristatymas
Klientų aptarnavimo linija
telefonu I-V 8:00-17:00:
LT: +370 613 90482
LV: +371 613 03010
EE: +372 580 45252

Pristatymas

Prekių pristatymas nemokamas, kai užsakymo suma viršija 40 EUR su PVM arba kai užsakymą atsiimate iš Vilniaus TOBIS parduotuvės, Savanorių pr. 187-8 korp., tik antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 12:00-15:30

Jei užsakymo suma neviršija 40 Eur su PVM, prekių pristatymo išlaidas - 3.63  EUR su PVM apmoka Pirkėjas.

TOBIS įsipareigoja pristatyti Jūsų užsakytas prekes, po apmokėjimo, Jūsų užsakyme nurodytu adresu per 1–2 darbo dienas tik Lietuvoje. 
Prekėms, pažymėtoms ikona- Vežama pagal užsakymą, galioja pristatymo terminas nuo 2 iki 6 savaičių.

Visi užsakymai pristatomi per kurjerius: Venipak ir Schenker. Pristatymai bekontakčiai.

 

SVARBU: Bekontaktis pristatymas gavėjams yra vykdomas su PIN kodais - Venipak kurjeriai fiziniams asmenims pristatys siuntas su PIN kodu, išsiųstu siuntos Gavėjui SMS žinute. 

Kaip tai veikia?

Kurjeris atvykęs pas gavėją išsiųs PIN kodą į nurodytą Gavėjo mobilų telefono numerį. Gavėjui teliks padiktuoti gautą PIN kodą, kurį kurjeris suvedęs į skanerį patikrins, ar PIN kodas teisingas.

Jeigu PIN kodas teisingas - kurjeris pristatys siuntą Gavėjui.

Jeigu siuntos su PIN kodu Gavėjui pristatyti nepavyks dėl techninių kliūčių, pavyzdžiui, nurodytas neteisingas Gavėjo telefono numeris, bus taikomi iki šiol naudoti bekontakčio pristatymo būdai:

Kurjeris paprašo Gavėjo parodyti galiojantį savo asmens dokumentą per atstumą, o kurjeris savo skeneryje įveda 4 paskutinius dokumento numerio skaitmenis (ne asmens kodą). Tinkami dokumentai: pasas, ID kortelė, vairuotojo pažymėjimas, leidimas gyventi Lietuvoje. Kurjeris skaneryje įrašo Gavėjo vardą, pavardę ir vietoje parašo įrašo padiktuotus skaitmenis.

  • Gavėjo prašoma pasirašyti (vardas, pavardė, parašas) ant VENIPAK lipduko, esančio ant siuntos. Kurjeris padarys siuntos lipduko su parašu nuotrauką;
  • Gavėjui atsisakius pasirašyti ant lipduko, Kurjeris su savo skeneriu nufotografuoja siuntą su Gavėju, nefotografuojant Gavėjo veido; Padarius nuotraukas, skaneryje, prie siuntos pridedamas įrašas su padarytomis nuotraukomis kaip siuntos pristatymo patvirtinimas. Skaneryje, parašo vietoje, kurjeris įrašys žymą „Bekontaktis pristatymas“.