Klientų aptarnavimo linija
telefonu I-V 8:00-17:00:
LT: +370 613 90482
LV: +371 613 03010
EE: +372 519 68000

Tobis - generalinis nacionalinio meistriškumo konkurso ,,Automobilių kėbulų remontininkas 2019'' rėmėjas

2019-02-25

2019 m. vasario 22 d. Klaipėdos paslaugų ir verslo mokykloje įvyko Nacionalinis meistriškumo konkursas ,,Automobilių kėbulo remontininkas 2019“.

Meistriškumo konkurse dalyvavo mokiniai iš 8-ių Lietuvos profesinio mokymo įstaigų: Alytaus profesinio rengimo centro, Kauno technikos profesinio mokymo centro, Klaipėdos paslaugų ir verslo mokyklos, Kretingos technologijos ir verslo mokyklos, Panevėžio profesinio rengimo centro,Tauragės profesinio rengimo centro, Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklos, Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centro.

I vietos nugalėtoju tapo Klaipėdos paslaugų ir verslo mokyklos mokinys Aivaras Gudauskas, antros vietos - Panevėžio profesinio rengimo centro mokinys Modestas Sadauskas, trečios - Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklos mokinys Edgaras Kačiušis.  

Konkurso dalyvių meistriškumą vertino mokyklos socialinių partnerių atstovai - kėbulų verslo segmento komanda: technologas Rimantas Aleksius ir pardavimo vadybininkas Gintautas Makauskas. Konkurso dalyviai buvo apdovanoti pagrindinio konkurso rėmėjo UAB „TOBIS“, Klaipėdos paslaugų ir verslo mokyklos, Kvalifikacijų ir Profesinio Mokymo plėtros centro dovanomis bei padėkomis. Nugalėtojai, kartu su savo profesijos mokytojais, vyks į NOVOL gamyklą Lenkijoje, kur mokysis ir gerins savo žinias ir įgūdžius.

 Meistriškumo konkursą organizavo Klaipėdos paslaugų ir verslo mokykla kartu su socialiniu partneriu ,,UAB TOBIS'.

Skaitykite daugiau: http://www.svietimonaujienos.lt/nacionalinis-meistriskumo-konkursas-automobiliu-kebulo-remontininkas-2019/